خوش بود چون محك تجربه آید به میان

شرکت فراتر از دانش اولین مرکز تخصصی مشاوره - پشتیبانی و آموزش Visual Studio .NET & SQL Server در ایران است و در مرداد ماه 1379 با هدف گسترش دانش نوین نرم افزار و آماده سازی متخصصان نرم افزار برای استفاده بهینه و مطلوب از محیط Microsoft .Net تاسیس گردید و در ادامه با توجه به نیاز بازار کار دوره های آموزشی تحلیل و طراحی نرم افزار ، جاوا و اندروید و اخیرا شبکه نیز به دوره های آموزشی ما اضافه گردیدند.  

مااعتقاد داریم که تجربه، فراتر از دانش است و انتخاب نام شرکت نیز با همین اعتقاد صورت پذیرفته است. بنیان گذاران شرکت که هر یک بیش از 34 سال سابقه کار طراحی و پیاده سازی سیستم های بزرگ اطلاعاتی را دارا می باشند، سال ها تجربه تدریس را به دوش می کشند و نیز اساتید شرکت که بدون استثناء از میان خبرگان با تجربه حرفه ای انتخاب شده اند، نه تنها دانش به روز خود را در اختیار دانشجویان قرار می دهند بلکه تجربه سال ها طراحی سیستم و برنامه نویسی خود را نیز با آن ها در میان می گذارند.

 قطعاً سئوالی كه در وحله اول در ذهن همه نقش می بندد آن است كه با توجه به تعداد بسیار كلاسهای آموزشی كامپیوتر در سطح شهر تهران، چرا ما به فكر تاسیس این شركت افتادیم. چه چیز در این شركت با دیگران متفاوت است و راز موفقیت آن در چیست؟ 

آنچه كه فراتر از دانش را از سایر مؤسسات آموزشی و شركتهای فعال در زمینه آموزش IT متمایز می كند، آن است كه تمرکز این موسسه بر روی طراحی و تحلیل و پیاده سازی سیستم های نرم افزاری تحت وب و تحت ویندوز است و علوم برنامه نویسی، دیتابیس، سرور و شبکه ی مورد نیاز  تنها حول محور ایجاد این سیستم های نرم افزاری است، زیرا فكر می كنیم امكان ندارد یك شركت بتواند در همه زمینه های نرم افزار، سخت افزار٬ شبكه و گرافیک كلاس برگزار كند و ادعا هم داشته باشد كه همه كلاسهایش در یك سطح از نظر كیفیت برگزار می گردند. معمولاً این شركتها ماه ها منتظر می مانند تا یك كلاس به حد نصاب لازم برای تشكیل برسد و آنگاه شتابزده به دنبال استادی می گردند كه بتواند موضوع كلاس را تدریس كند! و البته واضح است كه چه معلمی را با آن عجله خواهند یافت و چه كلاسی تشكیل خواهد شد!!  

ما برعكس فقط حوزه های مقدماتی و  تخصصی لازم برای ایجاد یک سیستم نرم افزاری بزرگ یا کوچک را تدریس می کنیم. برای همین هم كلاسهایمان خیلی زود به حد نصاب تشكیل (10 نفر) می رسند و استاد های شناخته شده و آزمایش خود را پس داده هم به صورت دائمی و معمولاً تمام وقت در اختیار شركت می باشند و لذا كیفیت آموزش در فراتر از دانش نه پدیده ای اتقاقی بلكه یك اصل قطعی و خدشه ناپذیر در همه فعالیتهای شركت است. 

محیط كلاسها بسیار آرام و ایده آل و هر دو نفر دانشجو حداكثر از یك كامپیوتر مدرن استفاده می كنند. سیستم عامل همه دستگاههای كامپیوتر Windows 10 می باشد و همگی در محیط شبكه به هم متصل می باشند، لذا استاد قادر است كه پروژه های عملی را در محیط شبكه نیز شبیه سازی نماید.

ما در این آموزشگاه با به کارگیری استادان مجرب و تجهیزات به روز همه ی سعی و تلاش خود را به کار میگیریم تا دوره ها ای با کیفیت و در خور شما دانش پژوهان گرامی ارائه دهیم و ادامه راه به شما عزیزان بستگی دارد تا با سعی و تلاش بی وقفه در این دنیای تکنولوژی از قافله عقب نمانید و روز به روز به پیشرفت خود اضافه کنید.